O Nás - pre Vás

Vitajte v našom e-shope, sme veľmi radi že ste zavítali na našu stránku a dúfame že Vás naše produkty zaujali.

Sme pár - Slovenka (Zuzana) a Novozélanďan (Shane), ktorí sa po 19-stich rokoch žitia v Londýne presťahovali na Slovensko s víziou spomaliť a tiež túžbou byť bližšie k rodine (aspoň k mojej Slovenskej :)! A som veľmi vďačná, že manžel Slovensko miluje a po vyše roku žitia na Slovensku sa aj on cíti byť Slovákom aspoň srdcom.

Prečo a ako vznikol náš malý business?

Počas našich pravidelných návštev na Slovensko pred presťahovaním nás vždy vyslovene fascinovalo koľko ľudí, napriek tomu, že žijú v panelákoch, vlastnia malého, panelákového psíka. 

Už vtedy nás napadlo ...

Prečo by aj takýto panelákový psík nemohol mať vlastný štýlový príbytok-domček, v ktorom sa bude cítiť vyslovene ako doma.

Takže, keď sme sa presťahovali, povedali sme si, že sa v tomto smere pokúsime niečo zrealizovať. Po mesiacoch hľadania sa nám podarilo nájsť malú dieľničku a Shane - stolár s vyše 25-ročnou praxou práce s drevom sa s chuťou pustil do práce. A výsledkom sú naše interiérové domčeky pre psov :) Dog House Homes, ktoré by sme mohli voľne preložiť ako "psíčkov vlastný domček u vás doma."

 

Zameriavame sa na štýlový, moderný vzhľad domčekov a čisté, zaujímavé, originálne línie.

Naše domčeky sú stabilné, praktické, ale zároveň pôsobia esteticky a naozaj úžasne zapasujú do väčšiny interiérov.

Veríme, že každý psík bude hrdým pánom nášho domčeka.

 IMG-20211124-WA0021

IMG-20211130-WA0002

 IMG-20211130-WA0007

IMG_20220102_115204